InformacjeKANS i 4. Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu rozpoczynają współpracę

KANS i 4. Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu rozpoczynają współpracę

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze podpisała porozumienie z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu. To ważny krok dla rozwoju kierunków medycznych oraz praktycznego kształcenia studentów.

Współpraca ma obejmować między innymi praktyki i staże zawodowe, wizyty studyjne, warsztaty, konferencje naukowe, a także wspólne projekty badawczo-rozwojowe. Skorzystać mają na tym zarówno studenci, jak i pracownicy uczelni.

W podpisaniu porozumienia uczestniczyli m.in. dr Elżbieta Zieja, prof. KANS, rektor KANS, gen. bryg. dr hab. n. med. Wojciech Tański, przedstawiciel 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego, dr Magdalena Baczyńska, prof. KANS, prorektor ds. jakości kształcenia oraz dr inż. Karolina Semeriak Siecla, dziekan Wydziału Nauk Medycznych i Technicznych KANS.

Po części oficjalnej goście odwiedzili kampus oraz Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej.

Warto przypomnieć, że rekrutacja na studia w KANS rusza 1 czerwca. Dla osób, które myślą o kierunkach medycznych, to dobry moment, aby zainteresować się ofertą uczelni.

Takie porozumienia pokazują, że praktyczne kształcenie nie kończy się na sali wykładowej. Tutaj liczy się kontakt z realnym środowiskiem zawodowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -spot_img

Nowe kompetencje, nowe perspektywy...

Ostatnio dodane

Ostatnie komentarze