InformacjeMinister edukacji Barbara Nowacka w Jeleniej Górze

Minister edukacji Barbara Nowacka w Jeleniej Górze

W Jeleniej Górze odbyło się spotkanie z udziałem Barbary Nowackiej, ministry edukacji. Rozmowy dotyczyły przyszłości polskiej szkoły, zmian w systemie edukacji oraz programu „Kierunek: Kompas Jutra”.

W wydarzeniu uczestniczyli nauczyciele, przedstawiciele oświaty, samorządów oraz środowisk akademickich. Obecni byli m.in. Jerzy Łużniak, Prezydent Miasta Jeleniej GóryJM Rektor dr Elżbieta Zieja, prof. KANS, Rektor Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze, a także dr Magdalena Baczyńska, prof. KANS, Prorektor ds. jakości kształcenia i studentów.

Spotkanie było okazją do rozmowy o wyzwaniach, przed którymi stoi dziś polska edukacja. Mówiono o kierunku zmian, potrzebach szkół, roli nauczycieli oraz współpracy między oświatą, samorządem i uczelniami.

Tematy nie były łatwe, bo o szkole mówi się dziś dużo i często bardzo emocjonalnie. Jedno jest pewne – edukacja to sprawa, która dotyczy nas wszystkich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -spot_img

Nowe kompetencje, nowe perspektywy...

Ostatnio dodane

Ostatnie komentarze